pühapäev, 29. august 2010

Jälle näitus + "Eclectica" filmiprogramm

Jälle on kätte jõudnud september, mis tähendab, et Tartus toimub traditsiooniline "Eclectica". Festival kestab esimesest kuni neljanda septembrini ja muuhulgas toimub Eesti Rahva Muuseumis väike filmiprogramm. Iga päeva kohta tuleb üks film, kokku neli filmi, ja need filmid olen valinud mina. Seansside algus on kõigil päevadel kell kolm ja see kõik on muidugi tasuta.

Programm on siis lühidalt järgmine:
1. sept., 15.00 - "The Room" http://www.imdb.com/title/tt0368226/
2. sept., 15.00 - "Crumb" http://www.imdb.com/title/tt0109508/
3. sept., 15.00 - "Cuadecuc, vampir" http://www.imdb.com/title/tt0066517/
4. sept,. 15.00 - "Hausu" http://www.imdb.com/title/tt0076162/

Teiseks seda, et terve septembrikuu, st. alates 1.IX kell 12.00, on mul Tartu söögikohas "Tsink Plekk Pang" (Küütri 6) näitus "Blutiger wahnsinn". Läbi kahe korruse on seal üleval kolmteist värsket maali, mida pole varem kuskil näidatud. Näituse nimi on võetud Joe D'Amato filmi "Buio omega" järgi - nii oli selle pealkiri tõlgitud saksa publikule.

4 kommentaari:

paranoiadisco ütles ...

Hehe, millistel põhjustel The Room programmi sattus?

Anonüümne ütles ...

44rmiselt n6me kellaaeg.

edasi ütles ...

kellaaeg on võibolla jah imelik, a see sai valitud arvestades ülejäänud Eclectica programmiga - et ei kattuks muude üritustega.

ja "The Room" - mu arust on see lihtsalt märkimisväärselt hea film, pakub palju mõtlemisainet :)

Anonüümne ütles ...

oh kurat, the room. ma ei tea, kuidas see info minuni jõudnud. ole hea, näita seda veel kuskil, sest ma ootan seda päeva, millal ma saan seda koos saalitäie inimetega koos vaadata. legendaarne.