neljapäev, 1. juuli 2010

Näitus ja filmiõhtu

Siuke teade on edastada, et homme, neljapäeval, 1. juulil kell 19 on "EAST"is (Pikk 36) mul näituse "Disfigured Abolitions" avamine. Seal on u. paarkümmend maali ja need on kõik vanad maalid. Mitte ühtegi uut maali pole! See eest on mõned, mida pole varem näidanud. Tegemist pole isegi mitte nö. best of näitusega, pigem vastupidi, sest need maalid on tegelikult riismed, mida mult pole veel ära ostetud ja mis lihtsalt kodus muidu nurgas seisavad. Asja mõte on rohkem "EAST"i kui värske näituste ja ürituste korraldamise koha reklaamimine. Väga hea paiknevuse ja mõnusalt lohaka atmosfääriga koht on see "EAST".
Ja siis samal õhtul algusega kell 21 tuleb samas kohas loodetavasti traditsiooniks kujunev filmiõhtu. Selline tavaline lo-fi, kus projektoriga näidatakse seinale AVI-faile. Seekord näeb programm ette kahte filmi. Esiteks kvaliteetfilmina Conrad Rooksi "Chappaqua" ja seejärel eriti trashy Doris Wishmani "A night to dismember".
Kõik on muidugi tasuta. Näitus jääb avatuks 15. juulini.5 kommentaari:

paranoiadisco ütles ...

Chappaqua oli juba mõnda aega vaatamisjärjekorras ning aeg ja koht sobib - arvatavasti olen kohal.

Trash ütles ...

Mina vist kahjuks ei jõua. Vaba päev küll aga kodus palju teha.

metsavana ütles ...

Vaatan, et oled vanaisa Whateley kepi pihta pannud hehe :)

edasi ütles ...

to Metsavana:

eeh, jah, ma loodan et see on vihje "Dunwich Horror"ile. ma ausalt öelda pole eriti Lovecrafti spetsialist ja ma ei mäletagi kellele see võlukepp seal kuulus, a film lihtsalt jäi maali valmimise ajal ette ja nii ta kuidagi sinna peale sattus. ega pole halvem kui mõni muu võlukepp.

metsavana ütles ...

Vihje Dunwich Horrorile jah. Noore maagi vanaisa kõndis seal sellega ringi.

Lahe detail muarust, selline mõnus vihje Lovecaftile ja vanadele õudukatele.